Nagłówek dla Forum Rodziny 2021
Nagłówek dla Forum Rodziny 2021
Miłość w czasie kryzysu
Miłość w czasie kryzysu
previous arrow
next arrow

Miłość w czasie kryzysu

FORUM RODZINY Bytom 2022

Masz siebie, masz innych - nie musisz być sam

W dniach 5-6 listopada 2022 roku, odbędzie się piąte już Forum Rodziny – chrześcijańskie wydarzenie duchowe i kulturalne, poświęcone małżeństwu i rodzinie, skierowane do wszystkich, którzy szukają inspiracji do umocnienia lub odnowy swojego życia małżeńskiego i rodzinnego.

Do tej pory naszymi gośćmi byli min.ks. Marek Dziewiecki, Rafał Porzeziński. Magdalena i Wiesław Grabowscy, Jacek Pulikowski, ks. Tomasz Jaklewicz, Magdalena i Tomasz Adler.

W ostatnim czasie wielu z nas i wiele rodzin boryka się z problemami związanymi z pandemią i wojną za naszymi granicami oraz wynikającymi z tego trudnościami w życiu codziennym. W związku z tym nasze tegoroczne Forum odbędzie się pod hasłem Miłość w czasie kryzysu. Głównymi prelegentami będą jak zwykle znane osoby, zaangażowane w służbę małżeństwom i rodzinom: o. Ksawery Knotz, o. Marek Kowalcze, ks. Jarosław Ogrodniczak.
W programie Forum przewidziano spotkanie dla małżeństw i narzeczonych, konferencja dla osób samotnych i kryzysie, homilie skierowane do rodzin.

Forum Rodziny organizowane jest przez Duszpasterstwo Małżeństw przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bytomiu oraz Wspólnotę Trudnych Małżeństw SYCHAR. Wszystkie wydarzenia będą odbywały się na terenie parafii, szczegóły na plakacie.

Plakat forum 2022